
Máme zde Corpsemangle z Bulharska která vydala svou prvotinu v duchu oldschoolovém death metalu. Skupinu Corpsemangle lze spíše brát jako koncertující projekt, neb tvoří a hrají ve dvou lidech. Vznik
tohoto projektu se datuje na rok 2015, takže se čekalo skoro 11 let k vydání prvotiny. Ale ono to je vše
trochu jinak. Corpsemangle existovala souběžně s dalšíma kapelama, prostě to chtělo jen celé dotahnout. V současné době projekt – kapela koncertuje.
Nelze přesně říci komu se podobá nejvíce – 100% jsou zde slyšet Canibal Corpse, takže kdo má rád
devadesátky death metalu, tak toto bude přesně pro něj jak ušité. Docela povedené.
Více si přečtete v připravovaném rozhovoru s touto dvoučlennou bandou.
